Kolekce dámského oblečení Jaro Léto 2012

Firma Sdružení podnikatelů Vkus Jičín připravila pro sezónu jaro – léto 2012 novou kolekci dámského oblečení vyráběného v České republice, z kvalitních a příjemných úpletových materiálů, převážně ve složení viskóza s elastanem, v zajímavých dezénech a módních barvách. Nová letní kolekce je určena zejména ženám středního věku, ale nechybí ani nápadité a slušivé oblečení pro dívky a mladé ženy. Rovněž velikostní sortiment je dostatečně široký a firma je schopna obléknout nejen ženy štíhlé, ale i ty plnějších postav, neboť většinu modelů vyrábí do velikosti 56 a vybrané fazóny až do velikosti 64.

Nová kolekce je zaměřená na nabídku šatů, která je velmi široká, neboť šaty se v posledních letech staly velice oblíbeným a našimi zákaznicemi hodně požadovaným letním oblečením. Nabízíme pouzdrové šaty v několika střihových variantách a mnoha dezénech. Připravili jsme šaty vhodné pro malé letní společenské příležitosti, dále šaty se špagetovými ramínky, šaty tílkové vhodné pro horké letní dny a čas dovolených. Naše zákaznice si mohou vybrat z mnoha druhů střihů i módních potisků. Předností nabízených šatů jsou zajímavé a dobře padnoucí střihy a zároveň jejich cenová dostupnost. Za velice příznivé ceny firma nabízí stále oblíbené sukně a kalhoty z polyesterových úpletů, které díky kvalitnímu střihovému zpracování dobře padnou i v nadměrných velikostech, s pasem zpracovaným do gumy.

Výrobky zhotovené naší firmou můžete zakoupit na více než 100 prodejnách dámských oděvů v celé České republice a na Slovensku.

Zaujaly vás naše produkty? Napište nám.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]