Kolekce dámského oblečení Podzim Zima 2013

Firma Sdružení podnikatelů Vkus Jičín připravila pro sezónu podzim – zima 2013 novou kolekci dámského oblečení vyráběného v České republice, z kvalitních a příjemných úpletových materiálů, převážně ve složení viskóza s elastanem, v zajímavých dezénech a módních barvách podzimu. Jednotlivé modely kabátků, puloverů, halen, tunik, sukní a šatů zhotovených dle kvalitních, dobře padnoucích střihů, zdobí řada módních prvků a detailů. Nová podzimní kolekce je určená zejména ženám středního věku, ale nechybí ani nápadité a slušivé oblečení pro dívky a mladé ženy. Rovněž velikostní sortiment je dostatečně široký a firma je schopna obléknout nejen ženy štíhlé, ale i ty plnějších postav, neboť většinu modelů vyrábí do velikosti 56 a vybrané fazony až do velikosti 64.

V nové kolekci podzim – zima 2013 nabízíme řadu šatů, puloverů, tunik a sukní v zajímavých dezénech. K nejprodejnějším výrobkům stále patří modely zhotovené z vysoce kvalitních úpletů ve složení viskóza a elastan, s vyšší gramáží a originálními tisky. Přestože je jejich cena vyšší než u běžných viskóz, dokáží díky vysoké kvalitě materiálu a neobvyklým a výrazným vzorům upoutat zájem našich zákaznic.

Řada tisků a materiálů v kolekci je vhodná na oblečení pro chladné dny nadcházejícího podzimu, nebo nalezne své uplatnění i při malých společenských událostech. Stále žádané a dobře prodejné jsou pouzdrové šaty, které se v kolekci objevují v několika vzorech a mnoha dezénech. V nabídce nechybí ani řada silnějších, hřejivých úpletů, které nacházejí uplatnění na puloverech a tunikách. Za velice příznivé ceny firma nabízí i stále oblíbené sukně a kalhoty z polyesterových úpletů, které díky kvalitnímu střihovému zpracování dobře padnou i v nadměrných velikostech, s pasem zpracovaným do gumy.

Výrobky zhotovené naší firmou naleznete a můžete zakoupit na více než 100 prodejnách dámských oděvů v celé České republice i na Slovensku.

Zaujaly vás naše produkty?! Napište nám.

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]